Hopp til innhold
Blackout Spinning Combo 28" ML

13 FISHING

Blackout Spinning Combo 28" ML

939 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 939 kr eller lavere 73 av siste 73 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Blackout Spinning Combo 28" ML billigst hos Intersport til 939 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 939 kr.

Sist oppdatert 7. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Blackout kombinasjonen fra 13 Fishing er tilpasset det norske fisket med røyeblink, balansepilk, agn og pimpel. Komboen inneholder 13Fishing Blackout stang og snelle.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Intersport
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 939 kr
Snitt: 939 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 939 kr
Snitt: 939 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 939 kr
Snitt: 939 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Blackout Spinning Combo 28" ML billigst?

    Den laveste prisen er 939 kr hos Intersport.

  • Har prisen på Blackout Spinning Combo 28" ML gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Blackout Spinning Combo 28" ML?

    939 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Blackout Spinning Combo 28" ML?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 939 kr, og 939 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Blackout Spinning Combo 28" ML nå?

    Ja. Historisk laveste pris.