Hopp til innhold
Bismo Dunjakke barn

BERGANS OF NORWAY

Bismo Dunjakke barn

1 800 kr
Historisk høyt

87% over snittprisen siste 30 dager

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 1 800 kr eller lavere 85 av siste 85 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Bismo Dunjakke barn billigst hos Intersport til 1 800 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 799 kr. Snittprisen siste 90 dager er 958 kr.

Sist oppdatert 26. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Varm og god dunjakke som gjør barnet ditt godt rustet til en kald norsk vinter

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Intersport
På lager

Utsolgt

Sport 1
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 799 kr
Snitt: 958 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 799 kr
Snitt: 984 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 799 kr
Snitt: 984 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Bismo Dunjakke barn billigst?

    Den laveste prisen er 1 800 kr hos Intersport.

  • Hvor mange butikker selger Bismo Dunjakke barn?

    2 butikker selger Bismo Dunjakke barn: Intersport, Sport 1.

  • Har prisen på Bismo Dunjakke barn gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Bismo Dunjakke barn?

    Den laveste prisen vi har registrert er 799 kr. Akkurat nå er laveste pris 1 800 kr.

  • Hva er normal pris på Bismo Dunjakke barn?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 958 kr, og 984 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Bismo Dunjakke barn nå?

    Prisen ligger 87% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.