Hopp til innhold
Belkin BoostCharge Pro 20000 mAh Powerbank

BELKIN

Belkin BoostCharge Pro 20000 mAh Powerbank

985 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Ifølge Prisjakten.no er Belkin BoostCharge Pro 20000 mAh Powerbank billigst hos Proshop til 985 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 0 butikker. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 987 kr.

Sist oppdatert 26. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

0 butikkerPrisrange: 985 kr999 kr

Strømbank, slank, 10000 mAh, 7.5 watt, Fast Charge, 2 utgangskontakter (USB-C), på kabel: USB-C, svart

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Proshop
Utsolgt
Eplehuset
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 985 kr
Snitt: 987 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 985 kr
Snitt: 987 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 985 kr
Snitt: 987 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Belkin BoostCharge Pro 20000 mAh Powerbank billigst?

    Den laveste prisen er 985 kr hos Proshop.

  • Hvor mange butikker selger Belkin BoostCharge Pro 20000 mAh Powerbank?

    2 butikker selger Belkin BoostCharge Pro 20000 mAh Powerbank: Proshop, Eplehuset.

  • Hva er laveste pris på Belkin BoostCharge Pro 20000 mAh Powerbank?

    985 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Belkin BoostCharge Pro 20000 mAh Powerbank?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 987 kr, og 987 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Belkin BoostCharge Pro 20000 mAh Powerbank nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter