
BALMAIN PARIS Hair Couture
BALMAIN PARIS Hair Couture Hair Perfume Ginger 1974 100 ml
55% over snittprisen siste 30 dager
Ifølge Prisjakten.no er BALMAIN PARIS Hair Couture Hair Perfume Ginger 1974 100 ml billigst hos Kicks til 949 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 2 butikker. Laveste pris vi har registrert er 349 kr. Snittprisen siste 90 dager er 618 kr.
Sist oppdatert 23. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Ginger 1974 Hair Perfume kombinerer krydret ingefær, frisk granbalsam, rike gourmandnoter, mykt semsket skinn og ren hvit musk for å skape en unik, varm og uimotståelig duft som nærer og beskytter håret, og etterlater det velluktende hele dagen; unisexduft med dype, sensuelle og krydrede ambertoner.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er BALMAIN PARIS Hair Couture Hair Perfume Ginger 1974 100 ml billigst?
Den laveste prisen er 949 kr hos Kicks.
Hvor mange butikker selger BALMAIN PARIS Hair Couture Hair Perfume Ginger 1974 100 ml?
2 butikker selger BALMAIN PARIS Hair Couture Hair Perfume Ginger 1974 100 ml: Kicks, Lyko.
Har prisen på BALMAIN PARIS Hair Couture Hair Perfume Ginger 1974 100 ml gått ned?
Ja, prisen har gått ned 550 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på BALMAIN PARIS Hair Couture Hair Perfume Ginger 1974 100 ml?
Den laveste prisen vi har registrert er 349 kr. Akkurat nå er laveste pris 949 kr.
Hva er normal pris på BALMAIN PARIS Hair Couture Hair Perfume Ginger 1974 100 ml?
Snittprisen de siste 90 dagene er 618 kr, og 711 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe BALMAIN PARIS Hair Couture Hair Perfume Ginger 1974 100 ml nå?
Prisen ligger 55% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.



