Hopp til innhold
Ballroom pendel Ø20 cm, Gull-rose

Design By Us

Ballroom pendel Ø20 cm, Gull-rose

2 759 kr
Vent litt

Prisen er noe over gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 2 759 kr eller lavere 32 av siste 32 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Ballroom pendel Ø20 cm, Gull-rose billigst hos Kitchentime til 2 759 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 2 724 kr. Snittprisen siste 90 dager er 2 755 kr.

Sist oppdatert 31. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Ballroom pendel XL Ø32 cm fra Design By Us er en generøs taklampe som sprer mykt, stemningsfullt lys over spisebord, kjøkkenøy eller stue. Den munnblåste og håndmalte glasskuppelen gir et levende uttrykk, mens den fasetterte åpningen avsluttes med elegant kant. Materiale i glass og jern gir holdbar kvalitet og en tydelig sans for detaljer. Diameter 32 cm gjør pendelen perfekt som solitær eller i par for en harmonisk lysflyt. Et ikon i Ballroom-kolleksjonen for stilsikker belysning hjemme.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Kitchentime
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 2 724 kr
Snitt: 2 755 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 2 724 kr
Snitt: 2 755 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 2 724 kr
Snitt: 2 755 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Ballroom pendel Ø20 cm, Gull-rose billigst?

    Den laveste prisen er 2 759 kr hos Kitchentime.

  • Har prisen på Ballroom pendel Ø20 cm, Gull-rose gått ned?

    Prisen har økt 35 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Ballroom pendel Ø20 cm, Gull-rose?

    Den laveste prisen vi har registrert er 2 724 kr. Akkurat nå er laveste pris 2 759 kr.

  • Hva er normal pris på Ballroom pendel Ø20 cm, Gull-rose?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 2 755 kr, og 2 755 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Ballroom pendel Ø20 cm, Gull-rose nå?

    Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

Lignende produkter