Meri Meri
Ballong, sjørøverskip
161 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe
Historisk laveste pris
Lokkepris-vakt: Prisen har vært 161 kr eller lavere 71 av siste 71 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.
Ifølge Prisjakten.no er Ballong, sjørøverskip billigst hos Sprell til 161 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 161 kr.
Sist oppdatert 11. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
1 butikk
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Ballong, sjørøverskip billigst?
Den laveste prisen er 161 kr hos Sprell.
Har prisen på Ballong, sjørøverskip gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Ballong, sjørøverskip?
161 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Ballong, sjørøverskip?
Snittprisen de siste 90 dagene er 161 kr, og 161 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Ballong, sjørøverskip nå?
Ja. Historisk laveste pris.