Hopp til innhold
BaByliss Cordless Waving Wand krølltang BA9001U

BaByliss

BaByliss Cordless Waving Wand krølltang BA9001U

495 kr
Historisk lavtSpar 352 kr vs. siste 30 dagerBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Ifølge Prisjakten.no er BaByliss Cordless Waving Wand krølltang BA9001U billigst hos Bangerhead til 495 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 0 butikker. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 828 kr.

Sist oppdatert 31. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

0 butikkerPrisrange: 495 kr847 kr

Diameter: 28 mm. 3 temperaturinnstillinger. Superglatt keramisk belegg

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Bangerhead
Utsolgt
Power
UtsolgtPrisløfte — spar 104 kr
Elkjøp
UtsolgtPrisløfte — spar 352 kr

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 495 kr
Snitt: 828 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 495 kr
Snitt: 837 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 495 kr
Snitt: 837 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er BaByliss Cordless Waving Wand krølltang BA9001U billigst?

    Den laveste prisen er 495 kr hos Bangerhead.

  • Hvor mange butikker selger BaByliss Cordless Waving Wand krølltang BA9001U?

    3 butikker selger BaByliss Cordless Waving Wand krølltang BA9001U: Bangerhead, Power, Elkjøp.

  • Har prisen på BaByliss Cordless Waving Wand krølltang BA9001U gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 248 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på BaByliss Cordless Waving Wand krølltang BA9001U?

    495 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på BaByliss Cordless Waving Wand krølltang BA9001U?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 828 kr, og 837 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe BaByliss Cordless Waving Wand krølltang BA9001U nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter