Hopp til innhold
Anbefalt i Beste hudpleieprodukter 2026
Australian Gold Cooling Mist 147 ml

Australian Gold

Australian Gold Cooling Mist 147 ml

255 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Ifølge Prisjakten.no er Australian Gold Cooling Mist 147 ml billigst hos Lyko til 255 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 263 kr.

Sist oppdatert 13. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Australian Gold Cooling Mist kjøler ned, beroliger og gir fuktighet til huden under eller etter en dag i solen. Den inneholder Aloe Vera og hyaluronsyre, som gir optimal fuktighet og hjelper huden å føles frisk, rolig og revitalisert. Sprayen er enkel å bruke og har en lett formulering som verken føles fet eller klissete, samtidig som den tørker raskt. Produktet er dermatologisk testet og kommer som en alkoholfri spray uten PABA, gluten, sulfater eller kunstige fargestoffer.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Lyko
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 255 kr
Snitt: 263 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 255 kr
Snitt: 263 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 255 kr
Snitt: 263 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Australian Gold Cooling Mist 147 ml billigst?

    Den laveste prisen er 255 kr hos Lyko.

  • Har prisen på Australian Gold Cooling Mist 147 ml gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 14 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Australian Gold Cooling Mist 147 ml?

    255 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Australian Gold Cooling Mist 147 ml?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 263 kr, og 263 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Australian Gold Cooling Mist 147 ml nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter