
Nova Life
Aura taklampe rondell 3lys 38cm smoke
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Aura taklampe rondell 3lys 38cm smoke billigst hos Lampehuset til 5 999 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 5 999 kr.
Sist oppdatert 29. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Aura er en moderne og stilig taklampe fra Nova Life. Den består av røykfargetrillet glass som gradvis går over i klart glass, noe som gir en utroli.. Les mer >>
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Aura taklampe rondell 3lys 38cm smoke billigst?
Den laveste prisen er 5 999 kr hos Lampehuset.
Har prisen på Aura taklampe rondell 3lys 38cm smoke gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Aura taklampe rondell 3lys 38cm smoke?
5 999 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Aura taklampe rondell 3lys 38cm smoke?
Snittprisen de siste 90 dagene er 5 999 kr, og 5 999 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Aura taklampe rondell 3lys 38cm smoke nå?
Ja. Historisk laveste pris.

