
Nomad
Apple AirPods 4 Skinnetui - Modern Case Leather, Black
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Apple AirPods 4 Skinnetui - Modern Case Leather, Black billigst hos Teknikmagasinet til 349 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 349 kr.
Sist oppdatert 27. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Nomad Modern Leather Case for Apple AirPods 4 er det ultimate valget for deg som setter pris på både stil og funksjonalitet. Dette skinnetuiet er ikke bare beskyttelse for øreproppene dine - det er et stilikon. Laget av høykvalitets, vegetabilsk garvet ekte lær gir det et sofistikert uttrykk som passer alle anledninger. Det unike med dette materialet er hvordan det eldes med stil - hver bruk bidrar til en vakker patina som gir etuiet en unik karakter over tid. Den støtdempende TPU-basen beskytter AirPods mot slag og fall, mens det myke, glatte læret omslutter etuiet og gir en behagelig følelse i hånden. Innsiden er kledd i mikrofiber som beskytter øreproppene mot riper og holder dem i topp stand. Designen inkluderer nøye gjennomtenkte detaljer som et utskjært hull for ladeindikatoren - slik at du enkelt ser batteristatus uten å måtte fjerne etuiet. Den todelte utformingen gjør det dessuten lett å montere og gir et minimalistisk og elegant uttrykk. Egenskaper: - Beskytter dine Apple AirPods 4 med stil og holdbarhet. - Laget av vegetabilsk garvet ekte lær som utvikler en unik patina over tid. - Støtdempende TPU-base gir solid beskyttelse mot støt. - Mikrofôret innside beskytter mot riper. - Designet med utskjæring for ladeindikator og tilgang til høyttaler og håndleddsstropp. Nomad Modern Leather Case er det perfekte valget for den kvalitetsbevisste brukeren som verdsetter godt håndverk og tidløs design. Med dette etuiet får AirPods den beskyttelsen de fortjener - og en stil som matcher deg. Passer til: - Apple AirPods 4 (2024) A3053/A3050/A3054/A3056/A3055A3057
Spesifikasjoner
- Farge
- Svart
- Modell
- AirPods 4
- Materiale
- Läder
- Kompatibilitet
- Apple
- Available Sizes
- Apple AirPods 4 Skinnetui - Modern Case Leather, Black, Apple AirPods 4 Skinnetui - Modern Case Leather, Brown
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Apple AirPods 4 Skinnetui - Modern Case Leather, Black billigst?
Den laveste prisen er 349 kr hos Teknikmagasinet.
Har prisen på Apple AirPods 4 Skinnetui - Modern Case Leather, Black gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Apple AirPods 4 Skinnetui - Modern Case Leather, Black?
349 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Apple AirPods 4 Skinnetui - Modern Case Leather, Black?
Snittprisen de siste 90 dagene er 349 kr, og 349 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Apple AirPods 4 Skinnetui - Modern Case Leather, Black nå?
Ja. Historisk laveste pris.



