Hopp til innhold
Apartment 16

Apartment 16

179 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 179 kr eller lavere 37 av siste 37 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Apartment 16 billigst hos Outland til 179 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 179 kr.

Sist oppdatert 21. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Some doors are better left closed . . .Darkly profound and utterly chilling, Apartment 16 is a work of compulsive psychological horror from the award-winning author of The Ritual, Adam Nevill.‘Fast becoming Britain's answer to Stephen King’ – The GuardianIn Barrington House, an upmarket block in London, there is an empty apartment. No one goes in, no one comes out. And it has been that way for fifty years. Until the night watchman hears a disturbance after midnight and investigates. What he experiences is enough to change his life for ever.A young American woman, Apryl, arrives at Barrington House. She’s been left an apartment by her mysterious Great Aunt Lillian, who died in strange circumstances. Rumours claim Lillian was mad. But her diary suggests she was implicated in a horrific and inexplicable event decades ago.Determined to learn something of this eccentric woman, Apryl begins to unravel the hidden story of Barrington House. She discovers that a transforming, evil force st

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Outland
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 179 kr
Snitt: 179 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 179 kr
Snitt: 179 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 179 kr
Snitt: 179 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Apartment 16 billigst?

    Den laveste prisen er 179 kr hos Outland.

  • Har prisen på Apartment 16 gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Apartment 16?

    179 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Apartment 16?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 179 kr, og 179 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Apartment 16 nå?

    Ja. Historisk laveste pris.