Hopp til innhold
Anker PowerCore III 10K trådløs powerbank

Anker

Anker PowerCore III 10K trådløs powerbank

649 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 649 kr eller lavere 55 av siste 55 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Anker PowerCore III 10K trådløs powerbank billigst hos Elkjøp til 649 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 0 butikker. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 649 kr.

Sist oppdatert 25. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

0 butikker

Kapasitet: 10000 mAh. Opptil 10 W trådløs lading. USB-C- og USB-A-porter

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Elkjøp
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 649 kr
Snitt: 649 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 649 kr
Snitt: 649 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 649 kr
Snitt: 649 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Anker PowerCore III 10K trådløs powerbank billigst?

    Den laveste prisen er 649 kr hos Elkjøp.

  • Har prisen på Anker PowerCore III 10K trådløs powerbank gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Anker PowerCore III 10K trådløs powerbank?

    649 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Anker PowerCore III 10K trådløs powerbank?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 649 kr, og 649 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Anker PowerCore III 10K trådløs powerbank nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter