Hopp til innhold
Anbefalt i Beste hudpleieprodukter 2026
AnDrea EyeQ Ultra Quick 65 pads

AnDrea

AnDrea EyeQ Ultra Quick 65 pads

62 kr
Vent litt

Prisen er noe over gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 62 kr eller lavere 66 av siste 77 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er AnDrea EyeQ Ultra Quick 65 pads billigst hos Kicks til 62 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 52 kr. Snittprisen siste 90 dager er 61 kr.

Sist oppdatert 9. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

AnDrea EyeQ Ultra QuickAndrea EyeQ Ultra fjerner vannfast sminke på en skånsom måte. Ultra quick formula er spesielt utviklet for den følsomme huden rundt øynene. Andrea har verdens mest solgte eye makeup remover pads. Inneholder 65 stykker.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Kicks
På lager

Utsolgt

Lyko
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 52 kr
Snitt: 61 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 52 kr
Snitt: 60 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 52 kr
Snitt: 60 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er AnDrea EyeQ Ultra Quick 65 pads billigst?

    Den laveste prisen er 62 kr hos Kicks.

  • Hvor mange butikker selger AnDrea EyeQ Ultra Quick 65 pads?

    2 butikker selger AnDrea EyeQ Ultra Quick 65 pads: Kicks, Lyko.

  • Har prisen på AnDrea EyeQ Ultra Quick 65 pads gått ned?

    Prisen har økt 17 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på AnDrea EyeQ Ultra Quick 65 pads?

    Den laveste prisen vi har registrert er 52 kr. Akkurat nå er laveste pris 62 kr.

  • Hva er normal pris på AnDrea EyeQ Ultra Quick 65 pads?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 61 kr, og 60 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe AnDrea EyeQ Ultra Quick 65 pads nå?

    Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

Lignende produkter