
Nordun
Alvøy baby helårs dundyne hvit
15% over snittprisen siste 30 dager
Ifølge Prisjakten.no er Alvøy baby helårs dundyne hvit billigst hos Kid Interiør til 900 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 420 kr. Snittprisen siste 90 dager er 779 kr.
Sist oppdatert 5. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Vår beste andedundyne i helårskomfort, anbefalt av Norges Astma og Allergiforbund. Dun er et naturmateriale med unike pustende og varmeisolerende egenskaper. Høy andel dun gir en myk og luftig dyne. Duntett og ekstra mykt trekk i bomullscambric for komfort og holdbarhet. Rutesydd for god fordeling av dunen. Ved riktig stell og vedlikehold vil dynen ha 10 års garanti. TOG verdi 4.Fyll: 90% hvit andedun, 10% hvit andefjærFyllvekt: 60 gramGSM betyr "gram per kvadratmeter" og informerer om hvor tykt og tett stoffet er. Høyere GSM kan anses å gi et mer langvarig og slitesterkt tekstil
Spesifikasjoner
- Style
- Ingen
- Season
- Helårs
- Certification
- Responsible Down Standard (RDS),Organic Content Standard (OCS)
- ThermalComfort
- Medium varm dyne
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Alvøy baby helårs dundyne hvit billigst?
Den laveste prisen er 900 kr hos Kid Interiør.
Har prisen på Alvøy baby helårs dundyne hvit gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Alvøy baby helårs dundyne hvit?
Den laveste prisen vi har registrert er 420 kr. Akkurat nå er laveste pris 900 kr.
Hva er normal pris på Alvøy baby helårs dundyne hvit?
Snittprisen de siste 90 dagene er 779 kr, og 779 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Alvøy baby helårs dundyne hvit nå?
Prisen ligger 15% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.


