Hopp til innhold
Altered TCG Hero Standees Axiom

Samlekort

Altered TCG Hero Standees Axiom

138 kr
Vent litt

Prisen er noe over gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 138 kr eller lavere 79 av siste 79 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Altered TCG Hero Standees Axiom billigst hos Gamezone til 138 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 118 kr. Snittprisen siste 90 dager er 131 kr.

Sist oppdatert 25. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Altered TCG Premium Hero Standees (Axiom) i akryl er designet for å berike spillernes opplevelse ved bringe heltene og følgesvennene i rett til spillbordet! Det høykvalitets akrylmaterialet kombinert med det stilige Altered-kunstverket ideelt en oppgradert spillopplevelse. Spesielt kombinasjon Adventure Track gjør hvert spill spennende ekspedisjon favorittfigurene dine. Gamegenics standees et must alle entusiastiske spillere av Altered! Se TCG-produkter her. vil være seks sett tilgjengelig, ett hver de fraksjonene spillet. Hvert inneholder 3 heltefigurer ledsagerfigurer - helter ledsagere fra spillets første representert! har også unik form på figurene, noe som enkelt skille mellom følgesvenner ulike fraksjonene. Sett 8 standees: 3x heltefigur, figur ledsager, inkludert 2 generiske (helt følgesvenn) 6 forskjellige sett, matcher spillet Gjenkjennelig fraksjon Førsteklasses akrylkvalitet, skapt Perfekt Altered-spillere Syrefrie, uten PVC Utgivelsesdato: September 2024

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Gamezone
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 118 kr
Snitt: 131 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 118 kr
Snitt: 131 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 118 kr
Snitt: 131 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Altered TCG Hero Standees Axiom billigst?

    Den laveste prisen er 138 kr hos Gamezone.

  • Har prisen på Altered TCG Hero Standees Axiom gått ned?

    Prisen har økt 20 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Altered TCG Hero Standees Axiom?

    Den laveste prisen vi har registrert er 118 kr. Akkurat nå er laveste pris 138 kr.

  • Hva er normal pris på Altered TCG Hero Standees Axiom?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 131 kr, og 131 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Altered TCG Hero Standees Axiom nå?

    Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

Altered TCG Hero Standees Axiom fra 138 kr