
ALPACA SLIPPERS
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er ALPACA SLIPPERS billigst hos CoolShop til 239 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 282 kr.
Sist oppdatert 26. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Bli komfortabel med våre søte Alpakka-tøfler. Disse supermyke og varme tøflene er en flott gave til enhver alpakkaelsker eller dyreelsker. De er én størrelse og passer perfekt i EU-størrelse 36 til 41. Flott komfort alpakka tøfler Passer for størrelse: One size (36 til 41)
Ofte stilte spørsmål
Hvor er ALPACA SLIPPERS billigst?
Den laveste prisen er 239 kr hos CoolShop.
Har prisen på ALPACA SLIPPERS gått ned?
Ja, prisen har gått ned 155 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på ALPACA SLIPPERS?
239 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på ALPACA SLIPPERS?
Snittprisen de siste 90 dagene er 282 kr, og 336 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe ALPACA SLIPPERS nå?
Ja. Historisk laveste pris.



