
Allevyn
Allevyn heel hælbandasje 5 stk
699 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe
Historisk laveste pris
Lokkepris-vakt: Prisen har vært 699 kr eller lavere 77 av siste 77 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.
Ifølge Prisjakten.no er Allevyn heel hælbandasje 5 stk billigst hos Vitusapotek til 699 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 699 kr.
Sist oppdatert 27. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
1 butikk
Bandasjen er designet slik at den gir god trykkavlastning, er behagelig og opprettholder et optimalt fuktig sårmiljø for rask heling.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Allevyn heel hælbandasje 5 stk billigst?
Den laveste prisen er 699 kr hos Vitusapotek.
Har prisen på Allevyn heel hælbandasje 5 stk gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Allevyn heel hælbandasje 5 stk?
699 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Allevyn heel hælbandasje 5 stk?
Snittprisen de siste 90 dagene er 699 kr, og 699 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Allevyn heel hælbandasje 5 stk nå?
Ja. Historisk laveste pris.

