Hopp til innhold
Air Jordan T-shirt, herre

Nike

Air Jordan T-shirt, herre

415 kr
Historisk høyt

12% over snittprisen siste 30 dager

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 415 kr eller lavere 79 av siste 79 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Air Jordan T-shirt, herre billigst hos XXL til 415 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 319 kr. Snittprisen siste 90 dager er 364 kr.

Sist oppdatert 4. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

En komfortabel og stilren t-skjorte som passer til både trening og hverdagsbruk. Laget med pustende materiale for god bevegelsesfrihet.\n\nAir Jordan T-shirt kombinerer enkelhet og funksjonalitet. Den pustende passformen gir komfort hele dagen, mens det tidløse designet gjør den perfekt for både aktivitet og avslapning.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

XXL
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 319 kr
Snitt: 364 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 319 kr
Snitt: 357 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 319 kr
Snitt: 357 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Air Jordan T-shirt, herre billigst?

    Den laveste prisen er 415 kr hos XXL.

  • Har prisen på Air Jordan T-shirt, herre gått ned?

    Prisen har økt 96 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Air Jordan T-shirt, herre?

    Den laveste prisen vi har registrert er 319 kr. Akkurat nå er laveste pris 415 kr.

  • Hva er normal pris på Air Jordan T-shirt, herre?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 364 kr, og 357 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Air Jordan T-shirt, herre nå?

    Prisen ligger 12% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.