Hopp til innhold
Anbefalt i Beste TV 2026
50" Crystal UHD U8095 4K Smart TV (2025)

Samsung

50" Crystal UHD U8095 4K Smart TV (2025)

8 990 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 8 990 kr eller lavere 50 av siste 50 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er 50" Crystal UHD U8095 4K Smart TV (2025) billigst hos Samsung til 8 990 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 8 990 kr.

Sist oppdatert 4. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Crystal Processor 4K MetalStream Design Endless Free Content

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Samsung
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 8 990 kr
Snitt: 8 990 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 8 990 kr
Snitt: 8 990 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 8 990 kr
Snitt: 8 990 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er 50" Crystal UHD U8095 4K Smart TV (2025) billigst?

    Den laveste prisen er 8 990 kr hos Samsung.

  • Har prisen på 50" Crystal UHD U8095 4K Smart TV (2025) gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på 50" Crystal UHD U8095 4K Smart TV (2025)?

    8 990 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på 50" Crystal UHD U8095 4K Smart TV (2025)?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 8 990 kr, og 8 990 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe 50" Crystal UHD U8095 4K Smart TV (2025) nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter